Zástěry na vaření Davida v kuchyni

Vařit ve svém oblíbeném oblečení se rozhodně nevyplácí, sám bych o tom mohl vyprávět, proto jsem dostal nápad navrhnout vlastní zástěru, která by mě při častém vaření uchránila před špinavým oblečením. Jak víte, na kvalitě mi záleží, takže musí být z nejlepšího materiálu a tím je jednoznačně bavlna. Bavlněné zástěry jsou i velmi příjemné na nošení, což je dalším důležitým kritériem. Mají nastavitelný popruh a na jedné straně praktické poutko na utěrku a na druhé kapsu. Všechny jsou dostupné ve variantě unisex.

Zástěry pro muže

Skvěle se hodí jako pánské zástěry na vaření, ať už si je kupujete pánové sami, či je dostanete od své drahé polovičky. Ideální dárek pro pánské kuchařské nadšence.

Dámské zástěry

Využití naleznou i jako kuchyňské zástěry pro ženy. S neutrálním barevným provedením budou jistojistě slušet i ženám, jak sami můžete vidět i na produktových fotografiích.

Kuchyňské zástěry české ruční výroby

Jsou ze 100% bavlny a vyrábí se v chráněné dílně ERGO ve Zlíně. Každá je vyrobena ručně a tím i unikátní, protože se nejedná o sériovou výrobu.

Cena

899900
1899900
Kuchyňská zástěra
Zástěra
Skladem (>5 ks)
Kód: 89

Kuchařská zástěra vyrobená z kvalitní bavlny s vyšitým logem David v kuchyni stříbrnou nití. ✔️Unisex vhodná pro dámy i pány, ✔️ s nastavitelným popruhem, ✔️100%...

 
899 Kč
Detail
1 položek celkem
Zpět do obchodu