Zástěra

Kuchařská zástěra vyrobená z kvalitní bavlny s vyšitým logem David v kuchyni stříbrnou nití.

✔️Unisex vhodná pro dámy i pány, ✔️ s nastavitelným popruhem, ✔️100% bavlna, ✔️nechybí praktická kapsa a poutko.

Můžeme doručit do:
25.4.2024
Kód: 89
899 Kč
Kategorie: Kuchyňské potřeby Davida v kuchyni
Hmotnost: 0.3 kg

Dlouho jsem pro vás připravoval svoji kuchyňskou zástěru, aby byla vysoce praktická, elegantní, z kvalitní bavlny, příjemná a pohodlná na nošení. To se mi nyní podařilo a mohu vám představit svoji kuchyňskou zástěru David v kuchyni v unisex verzi vhodné po obě pohlaví.

Zástěra ukázka

Zástěra pro muže

zástěra ve verzi unisex se neomezuje na jedno pohlaví, a bude skvěle pasovat jak mužům, tak ženám. Se svými rozměry zvládne bez problémů roli pánské zástěry na vaření i pro mohutnější muže. Dámy nechci vám radit, ale bude skvělý dárek pro nadšené pánské kuchaře, ať už začátečníky či zkušené.

Dámská zástěra též

Jak už bylo napsáno, tak se jedná o unisex zástěru a bude slušet jak mužům, tak i ženám. Byť posuďte sami, dle produktových obrázků. Troufám si tvrdit, že moje kuchyňská zástěra bude stejně skvělý dárek i pro dámy. Zvláště ty, které si vždy nerady při vaření ušpiní své oblíbené oblečení. Dámy navíc ocení nastavitelný popruh se cvoky, díky kterému se při jejím sundávání nerozcuchají.

Poutko na zástěře

Praktické vychytávky

Zástěra má nastavitelný popruh na cvoky, aby si ji člověk sám mohl nastavit, pro co nejpohodlnější a nejpříjemnější nošení. Na jedné straně zástěry je kapsa, pro kterou při vaření určitě najdete využití (odkládání různých pomůcek). Na druhé straně je umístěno praktické poutko, na které snadno přivážete kuchyňskou utěrku, abyste ji měli vždy při ruce.

Kapsa a poutko na zástěře

Vyrobena z kvalitní bavlny

Při návrhu své zástěry na vaření jsem se držel několika pravidel, že musí být kvalitně vyrobena, z kvalitního materiálu, dobře vypadat, mít praktické vychytávky, a především se pohodlně a příjemně nosit. Je velmi důležité se v kuchyňské zástěře při vaření dobře cítit. Nejen, když zrovna vaříte časově náročnější jídla.

Kuchyňská zástěra je vyrobena ze 100 % bavlny s vysokou gramáží.

Kuchyňská zástěra české ruční výroby

Kuchařská zástěra Davida v kuchyni je vyráběna ručně. Nejedná se o sériovou výrobu. Její výroba probíhá v České republice, konkrétně ve chráněné dílně ERGO ve Zlíně.

Logo je ručně vyšito stříbrnou nití, pro vysokou odolnosti proti seprání.

Logo na zástěře

 

Logo David v kuchyni
Kuchyňská zástěra - David v kuchyni
Vhodná pro

Unisex (kuchaře i kuchařky)

Vlastnosti:

Nastavitelný popruh na cvoky

Kapsa

Poutko (například na utěrku)

Materiál: 100 % bavlna
Plošná gramáž: 245 g/m2
Rozměry: 90 cm x 85 cm
Váha:

0,3 kg

Místo výroby:

Chráněná dílna ERGO ve Zlíně

Česká republika

Zpět do obchodu