Sada koření nejen na maso v dárkové krabici

Dárková sada třech směsí koření, dle mé receptury. Směsi koření v sadě: BBQ, bylinková a na steaky.

✔️Žádné zvýrazňovače chuti, ✔️obsah soli max 10%, ✔️žádná barviva, ✔️luxusní znovu uzavíratelný obal.

Můžeme doručit do:
22.5.2024
Kód: 123
299 Kč
Kategorie: Koření Davida v kuchyni
Hmotnost: 0.27 kg

Když se jedná o jídlo jsem velký perfekcionista. Nespokojím se s průměrnou kvalitou, ale chci vždy tu nejlepší, a to se týká i chuti hotových jídel. Dlouhodobě jsem byl nespokojen s běžnými kořeními ze supermarketů, které jsou plné soli, barviv a zvýrazňovačů chuti. Proto jsem se ve spolupráci s firmou Valdemar Grešík - Natura s.r.o. rozhodl navrhnout a vyrobit vlastní směsi koření, u kterých budu mít zaručenou kvalitu vstupních surovin i složení.

Směsi koření jsem ladil k dokonalosti přibližně půl roku.

Směsi koření v sadě

Luxusní sada koření David v kuchyni

Díky dlouhodobé spolupráci s Valdemar Grešík - Natura s.r.o. vím, že pro mé směsi koření mi dodají vždy ty nejkvalitnější vstupní suroviny. Jsem jednoznačným zastáncem přírodní chuti jídel i samotného koření, proto v této sadě koření obsahující moje směsi koření nenaleznete v obsahu žádné zvýrazňovače chuti ani žádná éčka. Jsou tedy bez glutamátu sodného i barviv. Přirozená chuť i barva. Směsi koření mají být o bylinkách, a nikoliv o soli, proto kvalitní mořská sůl ve směsích tvoří maximálně 10 % jejich obsahu.

✔️Vysoký obsah bylin s minimem soli (max 10 %).

✔️Žádná barviva ani éčka.

✔️Žádné zvýrazňovače chuti (glutamát).

✔️Kořenící směsi s přirozenou přírodní chutí.

Směsi koření v misce

Dárková sada koření David v kuchyni

Tato dárková sada koření je ideální i jako luxusní dárek pro muže i ženy. Velký důraz jsem kladl nejen na samotné složení kořenících směsí, ale i na jejich obal. Obal je v luxusním tmavém provedení s mým logem a je znovu uzavíratelný.

Ukázka obalu směsí koření v sadě

Sada koření obsahuje

Tato sada koření obsahuje tři moje speciální směsi: BBQ směs koření, bylinkovou směs koření a směs koření na steaky. Směsi jsou vhodné ke grilování, a to nejen masa, ale i zeleniny a sýrů.

Sypání směsí koření do misek

Jaké mají složení směsi koření v sadě?

BBQ směs koření - 75 g

Složení: Paprika lahůdková maďarská, pepř černý drcený, česnek granulovaný, cibulový granulát, chilli drcené bez jader, cukr krupice, mořská jedlá sůl (max. 10 %)

Steak směs koření - 75 g

Složení: Pepř černý drcený, česnek granulovaný, cibulový granulát, kmín drcený, chilli drcené bez jader, cukr krupice, mořská jedlá sůl (max. 10 %)

Bylinková směs koření - 60 g

Složení: Tymián nať, rozmarýn list, oregano nať, pepř černý drcený, česnek granulovaný, cibulový granulát, chilli drcené bez jader, mořská sůl jedlá (max. 10 %)

Logo David v kuchyni
Sada koření nejen na maso
Směsi koření v sadě:

BBQ koření 75 g

Bylinkové koření 60 g

Koření na steaky 75 g

Složení BBQ koření: Paprika lahůdková maďarská, pepř černý drcený, česnek granulovaný, cibulový granulát, chilli drcené bez jader, cukr krupice, mořská jedlá sůl (max. 10 %)
Složení Bylinkového koření: Tymián nať, rozmarýn list, oregano nať, pepř černý drcený, česnek granulovaný, cibulový granulát, chilli drcené bez jader, mořská sůl jedlá (max. 10 %)
Složení koření na steaky: Pepř černý drcený, česnek granulovaný, cibulový granulát, kmín drcený, chilli drcené bez jader, cukr krupice, mořská jedlá sůl (max. 10 %)
Obal koření: Znovu uzavíratelný
Způsob skladování: Skladujte v suchu a teplotě do 25 °C
Výrobce:

David v kuchyni.cz s.r.o.

Nám. T. G. Masaryka 1281 Zlín, 760 01

Vyrobeno ve spolupráci s firmou Valdemar Grešík - Natura s.r.o.

Zpět do obchodu