V čem číst elektronickou kuchařku

Jak číst ebook s kuchařkou

Děkuji vám za projevenou důvěru při pořízení mé elektronické verze kuchařky 100 skvělých domácích receptů, ať už prvního či druhého dílu, či ideálně obou. Na váš e-mail (který jste zadali při vytváření objednávky), po uhrazení dorazila objednaná elektronická kuchařka ve třech formátech: PDF, EPUB a MOBI. Na základě vašich žádostí jsem připravil tento článek, ve kterém se vám pokusím osvětlit jaký formát je vhodný na jaké zařízení.

PDF kuchařka

PDF je nejpoužívanější formát pro digitální dokumenty. Jeho velkou výhodou je, že pro čtení PDF souborů nepotřebujete žádný zvláštní program, ale otevřete ho ve většině internetových prohlížečů (Chrome, Edge, Opera atd.). Je jedno zda máte operační systém Windows nebo MacOS. Také nezáleží, zda chcete číst kuchařku na počítači, notebooku, tabletu, či mobilním telefonu. Všechna tato zařízení dokáží s PDF soubory pracovat.

Tip: Pokud byste si chtěli do elektronické verze kuchařky vypisovat své poznámky, dělat zvýraznění, podtržení, záložky atd. Tak doporučuji stáhnout a nainstalovat bezplatný program Adobe Acrobat Reader, který toto umožňuje. Odkaz ke stažení z oficiálních stránek Adobe: Adobe Acrobat Reader.

MOBI kuchařka

EPUB a MOBI jsou formáty používané pro čtečky elektronických knih. Kuchařku si můžete přesunout například do vaší čtečky elektronických knih.

Tyto formáty podporují například čtečky elektronických knih PocketBook.

Zpět do obchodu