Sada David v kuchyni "PROFESIONÁL+"

Zvýhodněná sada obsahuje:

1x 1. díl kuchařky 100 skvělých domácích receptů,

1x 2. díl kuchařky 100 skvělých domácích receptů,

(Oba zabaleny v dárkové krabici a hedvábném papíru),

1x Zástěra,

1x Chňapka,

1x Utěrka,

1x Bylinkové koření 60 g,

1x Steak koření 75 g,

1x BBQ koření 75g.

Kód: 156
2 904 Kč –10 % 2 599 Kč
Kategorie: Zvýhodněné sady
Hmotnost: 2.75 kg
Sada profesionál+
2 904 Kč –10 %

Na základě četných žádostí od vás mých fanoušků a zákazníků, zda bych vytvořil cenově zvýhodněné sety mých produktů. Připravil jsem pro vás tuto zvýhodněnou sadu s názvem Profesionál+, která je značně cenově výhodnější nežli pořizování produktů samostatně.

Obsah sady Profesionál+

Co obsahuje sada Profesionál+

Sada obsahuje obě mé tištěné kuchařky s názvem 100 skvělých domácích receptů. Celkem budete mít 200 receptů s inspirací na každodenní vaření z běžných surovin. Kuchařky jsou zabaleny v hedvábném papíru a elegantní dárkové krabičce s mým logem. Sada dále obsahuje nepostradatelné kuchyňské potřeby pro každé vaření. Unisex zástěru, chňapku a utěrku ze 100% bavlny. Kuchyňské potřeby jsou vyráběny ručně ve chráněné dílně ERGO ve Zlíně. Součástí jsou i tři moje koření (BBQ, bylinkové a steakové).

Balení kuchařek v hedvábném papíruBalení kuchařek v dárkové krabici

1. díl tištěné kuchařky 100 skvělých domácích receptů

Moje první kuchařka tištěná na kvalitní papír s pevnými deskami. Obsahuje 100 receptů propracovaných do posledního detailu. Obsahem jsou i nejoblíbenější recepty na mém Instagram účtu. Například na švédské masové kuličky alá Ikea.

Kompletní seznam receptů v kuchařce naleznete na její produktové stránce: 1. díl 100 skvělých domácích receptů.

 1. díl kuchařky

2. díl tištěné kuchařky 100 skvělých domácích receptů

Na základě zájmu o můj první díl kuchařky jsem pro vás připravil i druhý tištěný díl s další várkou rovných 100 mých receptů. Stejně jako první verze kuchařky obsahuje recepty využívající běžně dostupné suroviny. Těšit se můžete na originální netradiční i klasické české recepty.

Kompletní seznam receptů v kuchařce naleznete na její produktové stránce: 2. díl 100 skvělých domácích receptů.

2. díl kuchařky

Kuchyňská zástěra unisex z bavlny

Zástěra ve verzi unisex nezná pohlaví, a bude skvěle pasovat jak mužům, tak ženám. Vhodná jako pánská zástěra na vaření i pro mohutnější muže. Zástěra má nastavitelný popruh na cvoky, aby si ji člověk sám mohl nastavit, pro co nejpohodlnější a nejpříjemnější nošení. Na jedné straně zástěry je kapsa, pro odkládání různých pomůcek. Na druhé straně je umístěno praktické poutko, na které snadno přivážete kuchyňskou utěrku, abyste ji měli vždy při ruce. Kuchyňská zástěra je vyrobena ze 100 % bavlny s vysokou gramáží.

Detailnější informace o zástěře naleznete na její produktové stránce: Kuchyňská zástěra David v kuchyni.

Zástěra

Kuchyňská chňapka

Kuchyňská chňapka je vyrobena ze dvou proti teplotních vrstev, a ještě navíc s kvalitní aluminiovou vrstvou. Ochrání vás při veškerých kuchyňských pracích. Ať už vyndáváte něco horkého z trouby nebo přecezujete něco z hrnce s horkou vodou. Spálení může velmi snadno vzniknout i od horké páry při vaření.  Chňapka je vyrobena ze 100 % bavlny. Nemusíte se obávat spékání umělých tkanin v důsledku působení tepla.

Detailnější informace o chňapce naleznete na její produktové stránce: Kuchyňská chňapka David v kuchyni.

Chňapka

Kuchyňská utěrka

Kuchyňská utěrka ze 100% bavlny s vysokou gramáží vhodná na utírání nečistot během vaření i utírání umytého nádobí. Vyznačuje se barevným sladěním s ostatními produkty v řadě a vysokou savostí.

Detailnější informace o utěrce naleznete na její produktové stránce: Kuchyňská utěrka David v kuchyni.

Utěrka

Tři koření David v kuchyni

Součástí této sady produktů jsou tři moje koření, které jsem sám navrhoval a nechal vyrobit ve spolupráci s firmou Valdemar Grešík - Natura s.r.o. Jedná se o 1x BBQ koření, 1x bylinkové koření a 1x koření na steaky. Výsledné složení a poměr jsem ladil skoro půl roku pro moji naprostou spokojenost s výslednou chutí. Koření neobsahuje žádný glutamát sodný či jiné umělé zvýrazňovače chuti, ani jakákoliv umělá barviva. Razím postoj, že koření má být o bylinkách, proto obsah soli ve směsích je maximálně 10 %. Směsi koření jsou zabaleny v luxusním znovu uzavíratelném obalu.

Uzavíratelný obal koření

  • BBQ směs koření - 75 g
    • Složení: Paprika lahůdková maďarská, pepř černý drcený, česnek granulovaný, cibulový granulát, chilli drcené bez jader, cukr krupice, mořská jedlá sůl (max. 10 %)
  • Steak směs koření - 75 g
    • Složení: Pepř černý drcený, česnek granulovaný, cibulový granulát, kmín drcený, chilli drcené bez jader, cukr krupice, mořská jedlá sůl (max. 10 %)
  • Bylinková směs koření - 60 g
    • Složení: Tymián nať, rozmarýn list, oregano nať, pepř černý drcený, česnek granulovaný, cibulový granulát, chilli drcené bez jader, mořská sůl jedlá (max. 10 %)

Detailnější informace o směsích koření naleznete na produktové stránce: Sada koření David v kuchyni.

Logo David v kuchyni
Zvýhodněná sada - Profesionál+
Počet produktů v sadě:

8

Produkty v sadě:

Tištěná kuchařka 100 skvělých domácích receptů 1. díl

Tištěná kuchařka 100 skvělých domácích receptů 2. díl

Kuchyňská chňapka

Kuchyňská zástěra

Kuchyňská utěrka

Bylinkové koření 60 g

Steakové koření 75g

BBQ koření 75g

Způsob balení kuchařek: V hedvábném papíru a dárkové krabici s logem David v kuchyni
Zpět do obchodu