Sada David v kuchyni "EXPERT"

Zvýhodněná sada obsahuje:

1x 1. díl kuchařky 100 skvělých domácích receptů,

1x 2. díl kuchařky 100 skvělých domácích receptů,

(Oba zabaleny v dárkové krabici),

1x zástěra,

1x chňapka,

1x utěrka.

Kód: 147
2 595 Kč –11 % 2 299 Kč
Kategorie: Zvýhodněné sady
Hmotnost: 2.5 kg
expert
2 595 Kč –11 %

Na základě četných žádostí od vás mých fanoušků a zákazníků, zda bych vytvořil cenově zvýhodněné sety mých produktů. Připravil jsem pro vás tuto zvýhodněnou sadu s názvem Expert, která je značně cenově výhodnější nežli pořizování produktů samostatně.

Obsah sady Expert

Co obsahuje sada Expert

Sada obsahuje obě mé tištěné kuchařky s názvem 100 skvělých domácích receptů. Celkem budete mít 200 receptů s inspirací na každodenní vaření z běžných surovin. Kuchařky jsou zabaleny elegantní dárkové krabičce s mým logem. Sada dále obsahuje nepostradatelné kuchyňské potřeby pro každé vaření. Unisex zástěru, chňapku a utěrku ze 100% bavlny. Kuchyňské potřeby jsou vyráběny ručně ve chráněné dílně ERGO ve Zlíně.

1. díl tištěné kuchařky 100 skvělých domácích receptů

Moje první kuchařka tištěná na kvalitní papír s pevnými deskami. Obsahuje 100 receptů propracovaných do posledního detailu. Obsahem jsou i nejoblíbenější recepty na mém Instagram účtu. Například na švédské masové kuličky alá Ikea.

Kompletní seznam receptů v kuchařce naleznete na její produktové stránce: 1. díl 100 skvělých domácích receptů.

 1. díl kuchařky

2. díl tištěné kuchařky 100 skvělých domácích receptů

Na základě zájmu o můj první díl kuchařky jsem pro vás připravil i druhý tištěný díl s další várkou rovných 100 mých receptů. Stejně jako první verze kuchařky obsahuje recepty využívající běžně dostupné suroviny. Těšit se můžete na originální netradiční i klasické české recepty.

Kompletní seznam receptů v kuchařce naleznete na její produktové stránce: 2. díl 100 skvělých domácích receptů.

2. díl kuchařky

Kuchyňská zástěra unisex z bavlny

Zástěra ve verzi unisex nezná pohlaví, a bude skvěle pasovat jak mužům, tak ženám. Vhodná jako pánská zástěra na vaření i pro mohutnější muže. Zástěra má nastavitelný popruh na cvoky, aby si ji člověk sám mohl nastavit, pro co nejpohodlnější a nejpříjemnější nošení. Na jedné straně zástěry je kapsa, pro odkládání různých pomůcek. Na druhé straně je umístěno praktické poutko, na které snadno přivážete kuchyňskou utěrku, abyste ji měli vždy při ruce. Kuchyňská zástěra je vyrobena ze 100 % bavlny s vysokou gramáží.

Detailnější informace o zástěře naleznete na její produktové stránce: Kuchyňská zástěra David v kuchyni.

Zástěra

Kuchyňská chňapka

Kuchyňská chňapka je vyrobena ze dvou proti teplotních vrstev, a ještě navíc s kvalitní aluminiovou vrstvou. Ochrání vás při veškerých kuchyňských pracích. Ať už vyndáváte něco horkého z trouby nebo přecezujete něco z hrnce s horkou vodou. Spálení může velmi snadno vzniknout i od horké páry při vaření.  Chňapka je vyrobena ze 100 % bavlny. Nemusíte se obávat spékání umělých tkanin v důsledku působení tepla.

Detailnější informace o chňapce naleznete na její produktové stránce: Kuchyňská chňapka David v kuchyni.

Chňapka

Kuchyňská utěrka

Kuchyňská utěrka ze 100% bavlny s vysokou gramáží vhodná na utírání nečistot během vaření i utírání umytého nádobí. Vyznačuje se barevným sladěním s ostatními produkty v řadě a vysokou savostí.

Detailnější informace o utěrce naleznete na její produktové stránce: Kuchyňská utěrka David v kuchyni.

Utěrka

Logo David v kuchyni
Zvýhodněná sada - Expert
Počet produktů v sadě:

5

Produkty v sadě:

Tištěná kuchařka 100 skvělých domácích receptů 1. díl

Tištěná kuchařka 100 skvělých domácích receptů 2. díl

Kuchyňská zástěra

Kuchyňská chňapka

Kuchyňská utěrka

Způsob balení kuchařek: Dárková krabice s logem David v kuchyni
Zpět do obchodu